Hakkımda

Fotoğrafım

Astrolog Semavii. Aylık burç yorumları, yıllık burç yorumları ve Astroloji makaleleri, Astroloji Danışmanlık
sema_mavii@hotmail.com Tel: 05539830191

12 Haziran 2015 Cuma

VENÜS ASLAN BURCUNDA ‘FİLM GİBİ AŞKLARIN ZAMANI’!

                                         ‘FİLM GİBİ AŞKLARIN ZAMANI’
                                              VENÜS ASLAN BURCUNDA 

7 Haziran 2015 tarihli Akşam Gazetesi Pazar Ekinde yayınlanan "Venüs Aslan'da" yazımın linki: 

http://www.aksam.com.tr/pazar/venus-aslan-burcunda/haber-411338

 

Aşk ve sevginin gezegeni Venüs 6 Haziranda Aslan burcuna geçti ve 9 Ekime kadar Aslan’da kalacak.

Venüs parlak ve gösterişli Aslan burcunda ağırlanırken, aşkları parlatacak, film gibi aşklar yaşatacak.


Aslan burcu Zodyakta genel olarak aşk ve flört evini yönetir. Aslan burcunun yöneticisi Güneş’in etkisinde, aşklar Güneş gibi parlak, tutkulu, şahşahalı ve görkemli olur. Kişiler içindeki coşkulu ve güzel duyguları içinde tutmaz, taşkın bir şekilde, cesaretle dışa vurur ve aşkı dolu dolu yaşarlar.

Tutkulu aşklar yaşatır Aslan’da Venüs.

Tabii bu arada, tutku ile aşkı birbirine karıştırma riski vardır. Onun için kalbinize sorun, doğru cevabı o verecektir.

Aslan’da Venüs zamanında, kalbinizin sesini dinleyin. Yüreğinizin götürdüğü yere gidin.
Aşka hazır olun, büyük aşk geliyor!

Venüs bol bol evlilik ve düğün müjdeliyor bu yaz ayrıca. Venüs, yine 11 Ağustosa kadar Aslan’da kalacak olan Şans yıldızı Jüpiter ile bir olup, dost Koç’ta bulunan Uranüs’ten destek alarak, hızlı ve mutlu evliliklerin kapısını açıyor insanlara.

Uranüs’ün desteği altında, Venüs size her an bir evlilik teklifi sürprizi getirebilir veya yaptırabilir. 
Bu arada, çok ünlü bir kişinin sürpriz evliliği gündeme düşebilir, çok konuşulabilir, dillere destan bir düğünle evlenebilir!

Öte yandan bir konuda uyarmak isterim!

Dikkat, Venüs Retro Olacak!

Transit gezen Venüs normalde bir burçta yaklaşık 1 ay kalır. Ancak yaklaşık 2 senede bir retro yani geri harekete girer. Venüs retro olduğunda, bir burçta ortalama 4 ay kalır.

6 Haziranda Aslan’a geçen transit Venüs, 18 Temmuzda Başak burcuna geçecek. Ve Venüs Başak burcunun başlarında gezerken, 25 Temmuzda retro hareketine başlayacak, hemen arkasından 31 Temmuzda Aslan burcuna geri dönecek ve 31 Temmuzdan itibaren 9 Ekime kadar Aslan’da kalacak. Venüs Aslan’dayken, retro’dan çıkıp düz harekete geçtiği tarih ise, 6 Eylül.

Venüs retrosu zamanı evlenmek için doğru zaman değildir. Onun için yukarıda yazdığım Venüs’ün retro olmadığı 6 Haziran-25 Temmuz arasına veya 6 Eylül-9 Ekim arasına evlilik tarihinizi alın derim.

Ama diyelim, evlilik tarihiniz Venüs’ün retro olduğu zamana denk geldi ve tarihi değiştiremediniz. O zaman ne yapacaksınız? Yapacak bir şey yok, kısmet budur, diyeceksiniz. İlişkinize güveniyorsanız, hiç dert etmeyin. Belki de, Venüs retrosu evliliğinize zarar vermez, başka bir konuda biraz çözümü uzun zaman alan problem çıkarabilir.

Mesela, evlenip ev alırsınız, ev borcunu ödemek beklediğinizden uzun sürebilir. Evlilik dolayısıyla yapacağınız çevre değişimine alışmanız zaman alabilir. Veya evlilikte eşinizle aranızda sevgi birliğini kurmanız ve birbirinize uyumlu bir çift olmanız zaman alabilir. Ama sevginiz sağlamsa karşılıklı olarak, hiç endişe etmeyin ve birbirinizi anlamaya ve sevmeye bol zaman ayırın. Evliliğinizi sevgiyle inşa edin, her şey zaman içinde rayına oturacaktır. 

Hangi Burçlara Aşk Var?

Kişinin bireysel doğum haritası bunu belirler aslında. Bundan dolayı şu şu burca aşk düşecek demek genel bir saptama olur.

Yine de, genel itibariyle şunu söyleyebilirim; Öz burcu, Yükselen burcu, Venüs burcu, Mars burcu veyahut Ay burcu Aslan veya Aslan’ın zıt burcu Kova olanlar en başta aşkta şanslı burçlar diyebilirim. Bu kişiler bu sene hızlı güzel bir evlilik bile yapabilirler.

Bunun haricinde, Öz burcu veya Yükselen burcu Koç, Yay, İkizler ve Terazi olanlar da aşktan nasiplerini alabilecekler. Onlar da büyük, tutkulu ve güzel bir aşk beklesinler derim.

Son olarak, Öz burcu veya Yükselen burcu Akrep ve Boğa olanlar da büyük aşk yaşama zamanındalar. Onlar da kendi paylarına aşkı bekleyebilirler.

Yalnız, Akrep, Boğa ve Kovalar için problem yaratabilecek bir gezegen var, o da disiplin ve sorumluluk yıldızı transit Satürn!

Bir süredir Yay’da gezen Satürn 16 Haziranda Akrep’e geçiyor ve 18 Eylüle kadar Akrep’te kalacak. Bu dönemde, aşkta bazı sorunlar yaşayabilirler. Bu sorunların ne olduğu bireysel doğum haritasına göre değişir. Yaş farkı, statü farkı veya mekansal engel veya başka bir problem olabilir. Ancak bu sorunu aşabilirlerse, aşkları devam eder.

Venüs Aslan’da Para ve Başarı Getirecek!

Venüs aşk ve sevgiden başka, para, her türlü parasal gelir ve maddi kaynaklardan da sorumludur. Haziran-Ekim arasında, yukarıda saydığım burçlara ve ilaveten Yengeç ve Oğlaklara parasal şanslar da gelebilir.

Aslan şanstan gelen şeyleri de temsil eder. Şansına güvenen, Haziran-Ekim arasında piyango, loto oynasın derim. Kim bilir, bu sefer size çıkabilir şans!

Venüs yaratıcı işlerden de sorumludur. Yaratıcı işlerde, özellikle sahne, sanat alanında çok parlatır, büyük ün getirebilir kimilerine. Kendilerini gösterip, bir star gibi doğabilirler! Bu bakımdan özellikle Aslan, Kova, Akrep, Koç, Yay ve Terazi burcu şanslılar.

Astrolog Semavii 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder