Hakkımda

Fotoğrafım

Astrolog Semavii. Aylık burç yorumları, yıllık burç yorumları ve Astroloji makaleleri, Astroloji Danışmanlık
sema_mavii@hotmail.com Tel: 05539830191

16 Eylül 2016 Cuma

16 EYLÜL BALIK AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİLERİ

16 EYLÜL BALIK AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİLERİ

16 Eylülde gerçekleşecek Balık burcundaki Ay tutulması sırasında, Güneş Başak burcunda olacak.
Tutulma Balık 24 derecesinde gerçekleşecek. Buna göre, Balık ve Başak burçları ve diğer Değişken burçlar İkizler ve Yay’ı etkiler bu tutulma. Burcu, yükselen burcu veya Ay burcu bu burçlarda olanlar etkilenir.


Özellikle burcun 20-28 derecesine yakın olanlar etkilenir. Yani, o burçların son 3.diliminde doğanlar. Mesela, kabaca Başak burcunun 10-20 eylül arasında doğanlar, Balık burcunun 10-20 arasında doğanlar vs.

Tutulma etkisi için 28 Eylüle kadar dikkat etmek gerekir derim.

HANGİ BURÇLAR NEYE DİKKAT ETMELİ?

Tutulma, sağlık konusunda önemli açılar yapıyor. Sağlık konusu hassas, gıda, ilaç, sıvılardan gelebilecek zararlara dikkat etmeli. Hijyen koşullarına önemli vermeli. Bu bakımdan burcu veya Yükseleni Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak ve Balık dikkat etmeli.

Ayrıca yollarda olası sorun, kaza vs risklerine de dikkat etmeli derim. Açılar genel olarak çok sert olmamakla beraber, ihmal, dalgınlık ve dikkatsizlik eğilimi verebilir, bu tür konulara dikkat edilirse bir şey olmaz. Bu bakımdan burcu veya Yükseleni Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Terazi, Yay ve Balık dikkat etmeli.

İlişkilerde çatışma konusunda dikkat etmesi gereken burçlar, burcu veya yükseleni Koç, Terazi, Balık, Başak, İkizler ve Yay olanlar dikkat etmeli.

Resmi bir konuda problem yaşayanlar olabilir. Bu kişileri zorlar bu tutulma haliyle, çünkü karmaşa, belirsizlik vs devam ediyor. Ancak 28’nden sonra bir şeylerin netleşmesi mümkün olabilir, ama iyi ama kötü yönde. İyi sonuç adına sanırım 9 Kasım sonrası daha iyi olabilir.

Balık Ay Tutulmasının etkilerinden olumlu olarak nasıl faydalanırız ve bunun için neler yapmalıyız?

Tutulmanın yönetici gezegenlerinden Jüpiter Terazide ve Merkür başakta.. Akla, mantığa, sevgiye ve adalete güven!

Yani, yaşadığınız olası sorunları kavga ederek, kaosu, kuruntuyu, sözel manüpülasyonu veya şüpheciliği körükleyerek aşamazsınız diyor tutulma yıldızları..

Ve tutulma ayrıca insanları uyandırmak, şifalandırmak üzre uyaracak… Kurban psikozu, kendini yalanlar, hayallerle kandırma, birilerinin kandırması, aldatması, depresyon, alışkanlıklarla kendini uyuşturma, lost duygusuna ve kendine acımaya karşı dikkatli ol diyor, uyuma diyor, uyan diyor! Bunlar Balık ve Başak’ın gölge yanları diyor.. Yani negatif yanları..

Tutulma bunlardan insanları çıkarmak, olumlu yöne sevk etmek üzre bazı olaylar yaşatacaktır herkese öyle veya böyle.. Yaşadığınız olaylara uyanık zihinle ve açık kalple bakınız… O zaman, kurtulmanız gereken gölge duygu veya düşünce, bakış açısı vs neyse onu görün ve o duyguyu veya düşünceyi atın hayatınızdan. Çünkü o sizi bir yere götürmüyor.. Götürdüğü yer, kaos, karmaşa, kuruntu ve depresyon.. veya bozulan ilişkiler vs.  

Özetle, bu tutulma psikolojik olarak şifalanma için aslında güzel bir zaman.. Uyanın ve hayatınıza iyi anlamda güzel katkılar sunmak için, işe kendinize ve yaşadığınız hayata değer vermekten başlayın..

Yıldızlar yolunuzu aydınlatsın..!


Astrolog Semavii 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder