Hakkımda

Fotoğrafım

Astrolog Semavii. Aylık burç yorumları, yıllık burç yorumları ve Astroloji makaleleri, Astroloji Danışmanlık
sema_mavii@hotmail.com Tel: 05539830191

3 Aralık 2016 Cumartesi

Tekamülün yolu aşktan geçer…

Aşk insanı kendi dışındaki dünyaya davet eder…

Aşkta ve ilişkilerde karmik düğümleriniz nelerdir? Karmik düğümlerinizi çözmeniz için neler yapmalısınız? Sizi ne ileri götürür ve mutlu eder?

Aşk Düğümleri – Yazan: Sema Kılıç ve Berna Atay – Doğan Novus’tan çıktı.

Not: Ay Düğümlerinizi kitabın arkasındaki tablodan doğum yılınıza bakarak bulabilirsiniz veya bloğumda Ay Düğümleri Bölümündeki tablodan bakıp bulabilirsiniz.

                                       “Aşk Düğümleri” Kitabından Alıntılar

Doğum haritanızdaki Ay düğümlerinize göre aşkta kördüğümünüz nerede ve bunu nasıl çözersiniz, kitaptan bir örnek…


KUZEY AY DÜĞÜMÜ KOÇ – GÜNEY AY DÜĞÜMÜ TERAZİ

İlişkide yeterince ilgi görememekten korkarsınız. İlgiyi hep karşıdan beklemek sizi pasifleştirir ve ikinci planda olma duygusunda tutar, bunun farkına varın. Önce siz kendinize ve partnerinize yeterince ilgi gösterin.

KUZEY AY DÜĞÜMÜ BOĞA – GÜNEY AY DÜĞÜMÜ AKREP

Bu hayatta ‘sevgi’ dersiniz var. Sevmeyi ve sevgiye kendinizi açmayı öğrenmeye gelmişsiniz. Kendinize, başkalarına, yaptığınız her şeye ve yaratılan her şeye “değer” vermeyi öğrenmek sevgi kapasitenizi büyütecektir.

KUZEY AY DÜĞÜMÜ İKİZLER – GÜNEY AY DÜĞÜMÜ YAY

Geçmişten getirdiğiniz alışkanlıkla, özgürlüğünüzü kısıtlayan bir ilişkiyi sürdürmeniz zordur. Onun için, kimi seçerseniz seçin, özgürlüğünüzü kısıtlamamasına önem verin. Yoksa, ilişkiyi sabote etmeye başlar, bunaldıkça kaçmak istersiniz.

KUZEY AY DÜĞÜMÜ YENGEÇ – GÜNEY AY DÜĞÜMÜ OĞLAK

Gerek hayatı gerek ilişkileri başarmanız gereken bir görev gibi yaşamayı bırakın, içinizden coşkun, güzel duygular akarak ve severek yaşayın. O zaman doğru, sağlıklı ve sizi ruhsal olarak ileri götürecek bir ilişkiyi ve yaşantıyı tesis etmiş olursunuz.   

KUZEY AY DÜĞÜMÜ ASLAN – GÜNEY AY DÜĞÜMÜ KOVA

Kendinize özgüveniniz yükseldiğinde, hayatınızın merkezine kendinizi koyduğunuzda, ilişkide mutluluğa, karşılıklı anlayış ve sevgi birlikteliğine önem verdiğinizde, doğru partneri hayatınıza çekeceksiniz. 

KUZEY AY DÜĞÜMÜ BAŞAK – GÜNEY AY DÜĞÜMÜ BALIK

‘Feda etmek’ ile ‘fedakarlık yapmak’ arasındaki farkı bilmeniz önemlidir. Yaşayacağınız deneyimlerle, ilişkilerde sağlıklı olanın, fedakarlık yapmak olduğunu anlarsınız.

KUZEY AY DÜĞÜMÜ TERAZİ – GÜNEY AY DÜĞÜMÜ KOÇ

Aşk sizin için sorun değildir. Aşkı iyi bilirsiniz. Sizin sorununuz ‘ilişki kurmayı ve sürdürmeyi’ bilmektir. Belki de kaçışlarınızın tek sebebi budur.

KUZEY AY DÜĞÜMÜ AKREP – GÜNEY AY DÜĞÜMÜ BOĞA

Geçmişten gelen alışkanlıkla, bedensel hazlara fazla düşkün olabilirsiniz. Bunda bir sakınca yoktur. Ancak duygusal tatmini de ihmal etmemelisiniz. Yoksa ilişkiniz giderek sığ, rutin ve sıradan bir ilişkiye dönüşür. Heyecan yaratmayı, duyguların dünyasında yaşamayı, sürprize ve yeni deneyimlere açık olmayı bilmelisiniz.

KUZEY AY DÜĞÜMÜ YAY – GÜNEY AY DÜĞÜMÜ İKİZLER

İlişki yaşamaya açık ve flörtlere meraklı olursunuz. Bundan dolayı insanlar sizi yanlış anlayabilir, duygulardan uzak biri sanabilir. Niyetiniz ilişkide daldan dala atlamak değildir aslında. Aradığınız şey, sizi anlayan birini bulmaktır.

KUZEY AY DÜĞÜMÜ OĞLAK – GÜNEY AY DÜĞÜMÜ YENGEÇ
Kökü geçmiş yaşamlara uzanan, bilinçaltınızda kayıtları olan duygusal kalıpların yarattığı bu kör düğümünüzün farkına varıp, bu hayata olgunlaşmaya geldiğinizi anlamanız yararınıza olacaktır. Sevgili veya eş aramak yerine, ebeveyn arayışından vazgeçip, doğru ve sağlıklı bir ilişkinin temellerini atmalısınız. 

KUZEY AY DÜĞÜMÜ KOVA – GÜNEY AY DÜĞÜMÜ ASLAN

Yeni ruhsal yolunuz özgürlüğün ve bireyselliğin korunduğu bir evliliği ve ilişkiyi salık vermektedir size. Evlendiğinizde, eşinizin her şeyinize müdahale etmesine izin vermemelisiniz. Keza, siz de onun bireysel haklarına saygılı olmalısınız. Bunun için, geleneksel kuralları kırıp, modern bir evlilik veya ilişki anlayışını tesis etmeniz gerekir.

KUZEY AY DÜĞÜMÜ BALIK – GÜNEY AY DÜĞÜMÜ BAŞAK

Koşulsuz sevgi… Bu hayatta öğreneceğiniz en değerli deneyimdir. Başta kendinizi koşulsuz sevmekle işe başlayın. Koşulsuz sevmenin yolu önce kendinizi koşulsuz sevmenizden geçer. Sevgi titreşimleri gönderin kendinize ve çevrenize her zaman.

Yıldızlar yolunuza ışık tutsun!..

Astrolog Semavii 

1 yorum:

  1. Hubani bi vefa gibi dehri desise baz.
    Naz ehline niyaz eder ehli niyaza naz.

    YanıtlaSil