Hakkımda

Fotoğrafım

Astrolog Semavii. Aylık burç yorumları, yıllık burç yorumları ve Astroloji makaleleri, Astroloji Danışmanlık
sema_mavii@hotmail.com Tel: 05539830191

4 Mayıs 2017 Perşembe

KADINLAR VE BURCUNA GÖRE İLİŞKİ SINAVLARI


(NOT: “ASTROLOJİ VE İLİŞKİLER: SEVGİLİM VE BEN” (PDF) KİTABIMDAN ALINTI.)
Kadınlar, ilişki hayatınızda kendinizi sağlıklı bir şekilde ifade etmek ve kadınlığınızı sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamak için önemli birkaç tüyo yazdım. Bunları okumanız ilişki hayatınıza katkı sunacaktır. Böylelikle ilişkide aksayan yanları daha iyi görüp, ilişkinizi düzeltmek ve daha mutlu ve yaşanılır kılmak için ne yapabileceğinizi daha iyi anlarsınız. Dediğimi uygulayın, ilişki hayatınızda büyüyü yaşayın… 
İlişkide mutluluğu yakalamak için ne yapmalısınız? 

KOÇ
Ateşlidir. Cesurdur. Kadınlığını ve öz benliğini kendine has ve benzersiz bir yolla ortaya koyabilir. Stili ve yaptıklarıyla örnek alınır ve hatta taklit edilir. 
Ancak hayal kırıklığı yaşadığında, bir alev topu gibi ortalığı yakar geçer. Yıkıcıdır.  
Hayat amacı: Keskin kılıç olmadan, kadınlığını özgün bir şekilde onurlandırmak. 
Öğrenmesi gereken dersi: Sevdikleriyle savaşmadan, kestirip atmadan, isteklerini söylemek ve kendini ortaya koymaktır.   
BOĞA
Boğa kadını dişi ve feminendir. Güçlüdür. Sevgi doludur. Güvene önem verir. 
Ancak bazen sevgi ve güveni dışarıda aramak gibi bir hataya düşebilir. 
Hayat amacı: Kadınlığına değer ve saygı geliştirmek ve kendini içsel güvende hissetmek. 
Öğrenmesi gereken dersi: Önce kendini sevmeyi bilmektir. İçten sevgi ve güveni hissetmeyi öğrendiğinde, dış dünyası da sevgi ve güvenle dolacaktır. 
İKİZLER 
İletişim ve konuşma becerisi en güçlü silahıdır. Dışarıya pırıl pırıl enerji saçar, insanlar onu izlemeye bayılır. Zaten konuşmayı seven birinin dinleyici veya seyirciye ihtiyacı vardır.   Ancak kalbi kırıldığında, duymak istemediği sözlere kendini kapatır veya keskin kelimelerle can yakar. 
Hayat amacı: İçsel karmaşadan kurtulmak ve direkt iletişim kurmayı öğrenmek.
Öğrenmesi gereken dersi: Duygulardan kaçmak için zihne ve düşüncelere sığınmamak, sözlere takılmadan doğru ve net bir şekilde duygusal ve zihinsel iletişim kurabilmektir. 
YENGEÇ
Yengeç kadını yumuşak kalpli, duygusal ve biraz da kırılgandır. Romantizmden iyi anlar. Bir o kadar da güçlüdür. Sevmeyi iyi bilir. Anaç yapısı da çok baskındır.   
Öte yandan, başkalarını sevip, şefkat gösterir ve beslerken, kendini unutur. Sevgi ve beslenmeyi hep karşıdan bekler. 
Hayat amacı: Önce kendini beslemek ve kendine şefkat göstermek.
Öğrenmesi gereken dersi: Başkasından alacağı sevgi ve şefkatin farklı, kendine vereceği sevgi ve şefkatin farklı olduğunu bilmek. İkisi de gereklidir. 
ASLAN
Aslan kadını gururlu ve hayat doludur. Kendine güvenir. Sevdikleriyle birlikte eğlenmeye, gülmeye vakit ayırınca neşesi yerine gelir. Hayatı bir oyun gibi görür ve cesurdur ayrıca. 
Ancak gururu kırıldığında, egosuna sığınabilir. Burnundan kıl aldırmayan kadını veya kendini beğenmiş kadını oynamaya başlar. 
Hayat amacı: Hayata egodan değil, kalbinden bakmak. 
Öğrenmesi gereken dersi: Mutluluğu yeniden hissedeceği yer yine “kalbi”dir. Önce kendi mutlu olduğunda, başkasını da mutlu ettiğini görmelidir. 
BAŞAK
Başak kadını gerçekten fedakardır, az bir şeyden çok şey üretir, adeta yoktan var eder sevdikleri için. Kendini ve zamanını çekinmeden verir sevdiklerine. 
Ancak yaptıklarının kıymeti bilinmediğinde, kırılır ve hatta küser. Kendini gereksiz bir “kurban” psikozuna sokar. Kimi ise, sürekli eleştirerek, sözlerini acımasız bir silah gibi kullanarak suçlayıcı bir tavır alır.        
Hayat amacı: Karşılıklı “alma ve verme” dengesini kurmayı öğrenmek.
Öğrenmesi gereken dersi: Hem kendine hem başkalarına sevgiyle hizmet etmek, kendini helak etmeden vermek ve almayı da bilmektir. 
TERAZİ
Terazi kadını sosyal kelebektir, insansız yapamaz, etrafında hep insan olsun ister. Zarif ve asil ruhludur. İncitmek istemez kimseyi. Adildir de. 
Ancak bazen kendini hep başkalarıyla kıyaslama hatasına düşer. Kendini ya fazla övmeye ya da başkalarını fazla övüp kendini yermeye meyleder. 
Hayat amacı: Başkalarıyla ilişki kurmayı öğrenmek için önce kendiyle ilişki kurmayı öğrenmek.
Öğrenmesi gereken dersi: Kendiyle ilişkisini düzeltince, kendini başkalarıyla kıyaslamadan sevip değer verince, ilişkileri de sağlıklı ve mutlu olacaktır. 
AKREP
Akrep kadını derindir. Güçlüdür ve ne istediğini bilir. Aslında o da herkes gibi korkar ama bir farkı vardır, korkularının üzerine gider. Seksapeli yüksektir. Her yanından kadınsı ve güçlü bir enerji akar. 
Ancak bazen hayal kırıklığı yaşadığında, ne yapacağını bilemez. Öfkelenir, diretir, zorlar, manupule eder, olmadı yıkar geçer. Bir güç savaşıdır yaptığı. 
Hayat amacı: Yıkmadan değişebilmeyi ve dönüşebilmeyi öğrenmek. 
Öğrenmesi gereken dersi: Gücü değiştirmek, dönüştürmek ve mutlu olmak amacına hizmete sokmaktır. Gücü yıkmaya değil, yeniden doğmaya harcamalıdır. 
YAY
Yay kadını cazibeli, neşeli ve cesurdur. Özgür ve asil ruhludur. Hayata ve aşka tutkuyla bağlıdır. İnsanlara “yaşama tatlı bir macera” gözüyle bakmayı öğretir. Keşifçidir. 
Ancak bazen hayat istediği gibi gitmeyince, hep yarım bırakılan amaçlarla meşgul olur, amaçsız bir yolcu gibidir bu haliyle. Ruhu daralır, alır başını gider. Kaçışı seçer. Kaçtığı kendisidir aslında, başka bir şey değil.
Hayat amacı: Hayatın anlamını ve özgürlüğü önce kendi içinde bulmak. 
Öğrenmesi gereken dersi: Mutlu ve özgür bir dünyayı önce içinde yaratmaktır. 
OĞLAK
Oğlak kadını kararlı ve amaçlıdır. İstediğini sabırla elde etmeyi bilir. Olumsuzluklar yıldırmaz onu. Bir şeyi kurmak ve inşa etmek becerisi yüksektir. İçe kapalı görünür ama kendinden emin ve iddialıdır. 
Hayat onu mutsuz ettiğinde, daha fazla kırılmamak için, sürekli dış dünyasına duvarlar örer durur. Sonra bir bakar ki, kendine bir hapishane inşa etmiştir…
Hayat amacı: İçsel temeli kurmak. 
Öğrenmesi gereken dersi: Mutlu bir hayat kurmak için, önce içten temeli kurmak gerekir. İçten “kendimi güvende hissediyorum, kendimi seviyorum ve duygularımla varım” demektir. 
KOVA
Farklı, özgür ruhlu ve modern bir kadındır. Çarpıcı bir elektriği vardır. Düzen sever ama o düzen kendini ifade etmesine izin vermeyen bir yapıda ise, değiştirmeye çalışır, olmadı kendisine yeni bir dünya kurar. 
Bir şeyler iyi gitmediğinde, sırf yalnız kalmamak için ses çıkarmaz veya tam tersi sürekli birilerini değiştirmek mücadelesi içinde çevresiyle didişir durur. Kimseyi değiştiremeyince de, yıkmaya yönelir veya çeker gider. 
Hayat amacı: Biriyle birlikte hayat kurmayı ve mutlu olmayı öğrenmek. 

Öğrenmesi gereken dersi: Değişim isteğini sağlıklı ve dengeli bir noktaya getirmektir. Çünkü değişim tek kişinin fikri ile olmaz, sevdiklerinin de fikrini almak, onların da fikrine saygı duymak zorundadır. 
BALIK
Duygusal, romantik bir kadındır. Romantik pembe hayalleri vardır. Gizemli ve çekicidir. Buğulu bakışlarıyla insanı büyüler. Sevildiğinde, sevgilisi için her şeyi yapar adeta. Çok fedakardır. 
Öte yandan biraz alıngandır, çabuk küser ve neye küstüğünü belli etmez. Küstüğünde, derdini anlatmak yerine kaprisli birine dönüşür veya kaçıp gitmek ister.
Hayat amacı: Kendini kurban etmeden sevmek ve sevilmek. 
Öğrenmesi gereken dersi: Kendini kurban psikozuna sokmadan, isteklerini ve taleplerini ifade etmeyi öğrenmektir. Kendisini sevdiklerinin benliği içinde eritmeden, benliğini ve kadınlığını onurlandırarak sevileceğine içten güven duymalıdır. 
ASTROLOJİ VE İLİŞKİLER ÜZERİNE PDF KİTAPLAR

PDF KİTAPLAR:


1-Astroloji-Sinastri: İlişki Analiz Kılavuzu (Toplam: 307 Sayfa) (Astroloji bilenler için) (Fiyatı: 30 TL)

2-Astroloji ve İlişkiler: Sevgilim ve Ben (Toplam: 224 Sayfa) (Astroloji bilmeyenler için) (Fiyatı: 25 TL)


Kitabı almak isteyen, aşağıdaki hesap no.lardan birine ödeme yapıp dekontu bana mail atsın ve hangi kitabı istediğini, kitabın ismini yazarak belirtsin, ona göre mail üzerinden pdf kitabı göndereyim.Hesap No:


       1)      Sema Kılıç, İş Bankası Antalya Merkez Şube, hesap no: 6200 - 3736087)


             İBAN NO: TR620006400000162003736087


  Veya


       2)      Sema Kılıç AKBANK İstanbul Beyoğlu Şubesi.

 İban No: TR630004600039888000173499

             Akbank Şube: 0039  Hesap No: 0173499


       3)      Yurt dışından başvuranlar, ödemeyi Money Gramm ya da Western Union aracılığıyla   gönderebilir. 


Tel: 05539830191
Mail hesabım: sema_mavii@hotmail.com

Twiter hesabım: @astrologsemavii

Face sayfam: Astrolog SemaviiParlak şans yıldızı sizinle olsun dileklerimle…


Astrolog Semavii 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder