Hakkımda

Fotoğrafım

Astrolog Semavii. Aylık burç yorumları, yıllık burç yorumları ve Astroloji makaleleri, Astroloji Danışmanlık
sema_mavii@hotmail.com Tel: 05539830191

23 Ağustos 2017 Çarşamba

Etkinlik Duyurusu: İstanbul'da ARTT İle "İlişkiler” Konulu Grup Seans/Workshop.


ARTT-Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği İle "İlişkiler” Konulu, Grup Seans/Workshop.
Konu:
İlişki problemlerini yok etmek, sağlıklı ve mutlu bir ilişki hayatı tesis etmek

Tarih: 24 Eylül 2017 Pazar 13:00
Yer: İstanbul


Sevgili Arkadaşlar;

ARTT ile gruplara yönelik “konulu grup seans” Workshopları organize etmeye devam ediyoruz. Bu seferki Grup Seans Konumuz: İlişkiler.

Bu grup seans konusu neden "İlişkiler" üzerine?

Hayatın önemli alanlarından biri “ilişkiler” ve hemen herkes bu konuda sıkıntı yaşamakta. Kimi aile ile ilişkisinde, kimi iş ilişkilerinde, kimi çocuğuyla ilişkide ve çoğu kişi duygusal ilişki hayatında sorun ve tıkanıklık yaşamakta.  

İlişkiyle ilgili yaşadıkları negatif kısır döngülere alışmış ve artık değişmez kaderi olarak kabul etmiş halde insanlar.

Yaşam programınızdaki kayıtları değiştirdiğinizde, yaşayacaklarınız otomatik kendiliğinden değişir.

Çünkü Evren'in bir bilgisayar program yazılımı olduğunu keşfetti bilim adamları. Bu durumda yaşamlarımız da arka fonda yazılımı olan bir bilgisayar oyunu.

Ancak yazılımı hakikaten gerçekte kalıcı olarak değiştirebilmek için bunu yaratılışın doğasına uygun bir şekilde yapmak lazım. Zira var oluş her şeyiyle sadece enerji=elektrik akımı ve geçmişte tek bir bütünsel enerjinin patlaması ile evren oluştuğunda "Bir" olan ikiye ayrılarak zıtlığı oluşturdu. Biz hayatımız boyunca zıtlık yaşarız budur bizi halden hale savuran, yıpratan. Ayrılan tekrar asıl haline dönmek ister "Bir" olmak. ARTT zıtlıkları bütünleştirerek yaşanılan kaosu rahatlatır.

Evren'in asıl amacı "Bir"e geri dönmektir bu yüzden yaşadığınız problem sağlıklı, köklü, kalıcı olarak düzelir.
İlişki konusunda tıkanıklık mı yaşıyorsunuz? Mutsuz musuuz? Nasıl aşacağınızı bilemiyor musunuz? İlişkide mutlu olacağınıza inanmıyor musunuz? Peki, bu kısır döngüden kurtulmak istiyor musunuz?

Toplu seans Workshopları size ARTT'nin nasıl yapıldığını deneyimletir. Daha sonra kendi kendinize uygulamak için bu deneyiminizi kullanabilir hatta hayatınızdaki her şey için kullanmayı öğrenmeye başlarsınız. ARTT'yi Yaşam Tarzınıza Dönüştürürseniz hayatınız keyifle geçer. ARTT bileğinizdeki Altın Bileziğinizdir.

Yaşamakta olduğunuz sorunun sebepleri nelerden kaynaklanıyorsa bu anne rahminde iken veya daha önceden bir geçmiş yaşamınızdan hatta atalarınızdan geliyorsa, zihniniz gerekirse oralara kadar da götürebilir sizi ve yaşadığınız neden kaynaklanıyor bu bilgi size gelir ve boşaltılır.

Geçmişte birçok şey yaşandığı için hemen tek bir seans soruna sebep olanların tümünü temizleyemez. Ancak toplu seans size kapıları açacak anahtarı verir.

ARTT İle Para Konulu Grup Seans Workshop'u ARTT’nin mucidi sevgili Güneş Tan, Aycan Aşkım Saroğlu ve ben Sema Kılıç birlikte düzenliyoruz.

Bu Workshop'a katılmak isteyenler kayıt yaptırmak ve adres bilgileri için:

sema_mavii@hotmail.com ve gunestanakdogan@hotmail.com mail adresleri üzerinden bizimle irtibat kurabilir.

İrtibat tel: (Sema Kılıç) 0553 983 01 91 ve (Güneş Tan) 0535 739 90 36.

Grup Seans tarihi: 24 Eylül 2017 Pazar. Saat: 13:00

Grup Seans yeri: Şişli-İstanbul (adres detayını mailden bizden alabilirsiniz.)

Grup Seans/Workshop Ücreti: 250 TL. Ücreti seansa katıldığınızda ödeyebilirsiniz.ARTT İle Şifa

Güneş Tan – Aycan Aşkım Saroğlu – Sema Kılıç

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder