Hakkımda

Fotoğrafım

Astrolog Semavii. Aylık burç yorumları, yıllık burç yorumları ve Astroloji makaleleri, Astroloji Danışmanlık
sema_mavii@hotmail.com Tel: 05539830191

22 Ağustos 2017 Salı

Karmik Ay Düğümleri Üzerine Kahvaltı-Sohbet Organizasyonu

Yer: İstanbul, Bosphorus Kalamış Restoran. Bostancı dolmuşuna binip Wyndham Grand Otel önünde inin. Yürüme mesafesiyle 2 dk.

Restoranın linki: https://www.bosphoruskalamis.com/hakkimizda

Tarih: 10 Eylül 2017. Saat: 10:00-14:00

Etkinlik Ücretsizdir. Sadece kendi kahvaltınızı ödeyeceksiniz. Kahvaltı kişi başı ücret: 35 TL.

Kuzey Ay Düğümünün Mottosu: Kuzey Ay Düğümünden “yeni” bir davranış kazan, hayatın değişsin! Ruhsal gelişmenin ve hayat yolunda ilerlemenin sırrı ve püf noktası bu. Kuzey Ay düğümü.Sevgili Arkadaşlar;

Karmik Ay düğümleri konulu Kahvaltı-sohbet organizasyonu için beklediğimiz zaman geldi. 10 Eylül 2017 Pazar günü saat 10.00-14.00 arası hem birlikte güzel bir Pazar kahvaltısı yapalım hem Karmik Ay düğümleriniz üzerine keyifli bir sohbet edelim. (katılım ücretsizdir, sadece kendi kahvaltınızı ödeyeceksiniz.)
Sizlerin Kuzey ay düğüm deneyimlerinizi dinlemek istiyoruz. Kuzey ay düğümden hangi davranış veya özelliği kişilik ve hayatınıza kattınız ve hayatınızda ne gibi ilerleme kaydettiniz, bunları dinlemek istiyoruz sizlerden. Ayrıca Güney ay düğümden ne gibi ruhsal kazanımlar getirdiniz ve bunları hayatınızın hangi alanında yaşıyor ve tadını çıkarıyorsunuz geçmiş ödüllerinizin? Ve yine geçmiş hayatlarınızdan ne gibi negatif “karmik düğümleri” getirdiniz, karmik düğümlerinizi çözmek için püf noktası nedir, ne yapmalısınız vs bunların hepsini sohbet tadında anlatmak, konuşmak hepimiz için güzel bir deneyim olacak eminim.

Sizlere bir sürprizim de var tabii. Kahvaltı-sohbete 3 özel konuk davet ediyorum.

3 konuk ve 3 konuşma:

1-Tekamül Öğretilerinde usta, yüksek bilgisine hayran olduğum, sevgili dostum Füsun Yurttaş “Tekamül Öğretilerinde Ay düğümlerinin yeri ve önemi” üzerine bir konuşma yapacak. Ayrıca Füsun Yurttaş’a Tekamül ve Karma üzerine merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

2-Köklü duyguları dönüştürme alanında usta ARTT’nin mucidi sevgili dostum Güneş Tan bir diğer özel davetlimiz. Karmik düğümlerimizi çözmek konusunda yaşadığımız zorlukları aşmak için öncelikle köklü duygu kalıplarının bizlere ne yaptığı ve neler yaşattığını anlamak, bu konuda bilgi edinmek önemli. Duygular nedir? Kader programımızda tekamül etmemiz için yaşamamız gereken duygularla birlikte geliyoruz bu hayata. Bu duygular bize ne öğretiyor? Duyguları dönüştürme ve şifalandırma ustası, Güneş Tan kendi mucidi olduğu ARTT-Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği ile kökten duyguları dönüştürmek üzerine bir konuşma yapacak.

3-Ve yıllar önce daha Astroloji ve Ruhsal konular hak ettiği değer ve saygınlığı görmeden önce, bu konularda haber yaparak “öncülük” yapmış, ilk’lere imza atmış, yaptığı haberlerle insanları şaşırtmış ve giderek bu konuların yayılmasına hizmet etmiş, usta Gazeteci ve Yazar sevgili dostum Kevser Aycan Aşkım Saroğlu diğer bir konuşmacı. Sizlerle bu konudaki deneyimlerini ve ilginç anılarını paylaşacak.

Ben ve sevgili dostum Astrolog Berna Atay da Astrolojide Karmik Ay düğümleri üzerine konuşma yapacağız ayrıca. Ancak daha çok sizin karmik ay düğümleri deneyimlerinizi duymak istiyoruz.

Kahvaltı-sohbet organizasyonumuz ücretsizdir. Sadece katılan kişiler kendine ait kahvaltı ücretini ödeyecek. Grup adına kahvaltı organize ettiğimiz için, ona göre indirimli kişi başı fiyat alacağız. Kahvaltının fiyatı ve ayrıca kahvaltı-sohbet yerini ayrıca sizlere duyuracağım. Olasılıkla yer Feneryolu'nda bir mekan olacak. Kesinleşsin size bildireceğiz. Bu etkinliğe isteyen herkese katılabilir. Katılımlarınızla bizleri mutlu edersiniz. Sevgilerimizle.

Önemli not: Kahvaltı-sohbet organizasyonu için bize başvuru yapıp adını yazdıranlardan, çok acil durum olması haricinde, kesin katılımı şart koşuyoruz, çünkü ona göre rezervasyon yapacağız. Onun için bu organizasyona “kesin olarak katılacak kişilerin” katılımcı listesine adını yazdırmak için bana (Astrolog Semavii) ve Berna Atay'a ulaşmasını rica ediyoruz. Astrolog Semavii-Mail adresim: sema_mavii@hotmail.com. Telim: 0553 983 01 91. Astrolog Berna Atay mail: atayberna@gmail.com. Teli: 0554 975 16 88.
NOT: Aşk Düğümleri kitabımızı almak isteyip bulamayanlar için kitabı getireceğiz. Oradan alabilirsiniz.

Yıldızlar rehberiniz olsun!..

Astrolog Semavii ve Astrolog Berna Atay

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder