Hakkımda

Fotoğrafım

Astrolog Semavii. Aylık burç yorumları, yıllık burç yorumları ve Astroloji makaleleri, Astroloji Danışmanlık
sema_mavii@hotmail.com Tel: 05539830191

31 Ekim 2017 Salı

ARTT (Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği) İle "Sevmek-Sevilmek” Konulu Grup Seans/Workshop.Konu: Sevme ve sevilme duygunuzu güçlendirmek. Sevgiyi kabul etmek ve sevildiğine inancınızı yerleştirmek.

Grup Seans tarihi: 12.11.2017 

Grup Seans yeri: Şişli, İstanbul (adres detayını mailden alabilirsiniz.)


Sevgili Arkadaşlar;

İlişkilerinizde sevgi problemi mi yaşıyorsunuz? Sevdiğiniz halde sevilmiyor musunuz? Değersizlik mi görüyorsunuz? Ya da bir türlü sevemiyor musunuz?

Sorun da siz de, kaynak da siz de.

Kendinizi değiştirmek ve dönüştürmek asıl çözüm noktası. Bunu kendi başınıza başaramıyorsanız, ARTT Tekniğiyle ile köklü olarak başarabilirsiniz.

Grup Seans/Workshopun ayrıca amacı ARTT tekniğini kendinize nasıl uygularsınız, onu deneyimlemek ve öğrenmek.


ARTT’nin mucidi sevgili Güneş Tan şöyle ifade eder:“Yaşam programınızdaki kayıtları değiştirdiğinizde, yaşayacaklarınız otomatik kendiliğinden değişir.

Grup seans/Workshopları size ARTT'nin nasıl yapıldığını deneyimletir. Daha sonra kendi kendinize uygulamak için bu deneyiminizi kullanabilir hatta hayatınızdaki her şey için kullanmayı öğrenmeye başlarsınız. ARTT'yi Yaşam Tarzınıza Dönüştürürseniz hayatınız keyifle geçer. ARTT bileğinizdeki Altın Bileziğinizdir.

Yaşamakta olduğunuz sorunun sebepleri nelerden kaynaklanıyorsa bu anne rahminde iken veya daha önceden bir geçmiş yaşamınızdan hatta atalarınızdan geliyorsa, zihniniz gerekirse oralara kadar da götürebilir sizi ve yaşadığınız neden kaynaklanıyor bu bilgi size gelir ve boşaltılır.

Geçmişte birçok şey yaşandığı için hemen tek bir seans soruna sebep olanların tümünü temizleyemez. Ancak toplu seans size kapıları açacak anahtarı verir.”ARTT İle “Sevmek-Sevilmek” Konulu Grup Seans/Workshop'u ARTT Uzmanı Sema Kılıç gerçekleştirecektir. Bu Workshop'a katılmak isteyenler kayıt yaptırmak ve adres bilgileri için:

sema_mavii@hotmail.com mail adresi üzerinden irtibat kurabilir ve katılımcı olarak adınızı yazdırabilirsiniz.

İrtibat tel: (Sema Kılıç) 0553 983 01 91.

Grup Seans/Workshop Ücreti: 250 TL. Ücreti eft yapıp bana mail veya tel ile bildirin. Hesap bilgilerim için bana ulaşın.

Not: ARTT Grup seansa katılım 6 kişiyle sınırlıdır.ARTT İle Şifa Bulun.

ARTT Uzmanı

Sema Kılıç


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder