16 Eylül 2015 Çarşamba

ASTROLOG SEMAVİİ’DEN 12-19 EYLÜL 2015 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

ASTROLOG SEMAVİİ’DEN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

12-19 EYLÜL 2015 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
(Yükselen Burcunuzu da okuyun. )

Koç Burcu ( 21 Mart-19 Nisan )
13’ünde Güneş tutulması iş, çalışma ve sağlık evinizde gerçekleşiyor. Kiminiz yeni bir işe veya proje vs başlayabilir, kiminiz bir sağlık problemini halletmek üzere harekete geçebilirsiniz. Merkür-Uranüs sert açı kontağı, 16’ında Merkür retro’da, aksilikler getirebilir, kişilerle anlaşmak kolay olmayacaktır. Seyahat ve iletişimde sorun olur. Öte yandan, sezgisel uyanışlara açık bir zamandasınız. Sağlık, sakarlık, kaza, kavga riskine dikkat edin.


Boğa Burcu ( 20 Nisan-20 Mayıs )
13’ündeki Başak Güneş tutulması dost burç enerjisi altında, size olumlu etkiler yapabilir, bazı aksilikler yaşatsa da, şerden hayır doğar misali, kriz fırsat doğuracaktır, bu şekilde önemli bir sorundan kurtulmanız mümkün olabilir. Beklediğiniz bir maddi kazanım olabilir, aksiliklerin giderilmesinin ardından elinize geçecektir. Bir konunun perde arkasını görmeniz, gerçeği idrak etmeniz mümkün. Aşkta farklılıkları kabul etme ve koşulsuz sevmeyi öğrenme zamanı.

İkizler Burcu ( 21 Mayıs-21 Haziran )
Kökleşmiş duygu ve düşüncelerinizi söküp atan etkide önemli bir Güneş tutulması var 13’ünde Başak’ta. Yaşam tarzınızı giderek değiştiren yeni gelişmeler sizi bekliyor. Kiminiz için iş, kiminiz için ev yaşantısında değişim var. Uzun süre misafir olacak biri gelebilir. Kiminiz ise, taşınma, başka yere yerleşme planı ve hazırlığı yapabilirsiniz, sürpriz gelişmelerin ardından. Miras konusu gündeme girebilir. Aşkta bakış açınızı özgürleştiren gelişmeler var.

Yengeç Burcu ( 22 Haziran-22 Temmuz )
Bu hafta Güneş tutulması var, Merkür retro’ya giriyor ve Satürn Yay’a giriyor. Gökyüzü çok hareketli. İletişim, seyahat, yakınlar, aile, eğitim, iş planları odak noktanız. İşle ilgili önemli değişiklik yapmanız için uygun zaman değil, ani karar vermeyin. Öncelikleriniz değişebilir, gidişatı görmek en iyisidir. Öte yandan, parasal bir konu beklediğiniz gibi güzel bir sonuç getirebilir. Gerçekleri görmeniz ve önemli bir karar almanız mümkün tutulmanın ardından.

Aslan Burcu ( 23 Temmuz-22 Ağustos )
Parasal konuları hareketlendiren bir Güneş tutulması var 13’ünde, para evinizde. Yeni bir işe sermaye koymaya karar verebilir veya yeni bir para kaynağı yaratacak bir işe başlayabilirsiniz. Hatta mesleğinizi bile değiştiren gelişmeler var. Kiminize de ikinci iş, ek gelir kapısı var. İşinizde yönetimsel bir güç elde etmek için beklediğiniz fırsat gelebilir. Parasal konuda ani fikir değişikliği veya maceraya kalkışmayın. Aşk gündeminde kiminizin.

Başak Burcu ( 23 Ağustos-22 Eylül )
Güneş tutulması 13’ünde burcunuzda, sizde yeni uyanışlar yaratacağa benzer. Bakış açınızı, beklenti ve isteklerinizi değiştiren gelişmelere gebe. Başkalarına karşı tavrınızı, duruşunuzu değiştirmek için içinizde irade ve istek uyanacak. Kararlarınızı dinletmek ve kabul ettirmek isteyeceksiniz. Özellikle özel ilişkinizde, inisiyatif alacak, isteklerinizi ortaya koyacaksınız. Ani öfke, sakarlık, sağlık, kaza riskine dikkat edin. Para konusunda sağlam planlar yapın.

Terazi Burcu ( 23 Eylül-22 Ekim )
Ruhsal dünya evinizde Güneş tutulması gerçekleşecek 13’ünde. Beklemediğiniz gelişmeler sizi şaşırtabilir. Özellikle biri size patlayabilir, tavrınıza karşı çıkabilir, kendinizle ilgili düşüncelere sevk edip, düşünce ve duygularınızda değişim yaratabilir. Veya siz gidişattan sıkılıp, bazı şeyleri değiştirmek isteyebilirsiniz. Sağlık, kaza, sakarlık konusunda dikkat edin. Öte yandan, parasal bir konuda beklediğiniz gelişme nihayet olabilir. Bu bir mirasla ilgili görünüyor. 

Akrep Burcu ( 23 Ekim-21 Kasım )
Uzun süredir planladığınız bir konuyu somutlaştırmak için harekete geçebilirsiniz 13’ünde Başak’taki Güneş tutulmasının etkisiyle. Bazı şeyleri sorgulamak, ayıklamak ve düzeninizi yenilemek için yeni kararlar alabilirsiniz. En başta planlarınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Kiminiz arkadaş çevrenizden bazıları ile ilişkinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Kiminizin için değişim aşkta veya özel ilişkide gelişmelerin ardından gelecektir. Aşkta hareketlilik var.

Yay Burcu ( 22 Kasım-21 Aralık )
Bu hafta sizi yakından ilgilendiren yeni göksel hareketlilikler var. Satürn 18’inde burcunuza giriyor, Merkür 16’ında retro, 13’ünde Başak’ta Güneş tutulması. Büyük bir değişim zamanı sizin için! Kiminizin kariyer hayatında büyük hareketlilik ve değişim, kiminizin aşk ve ilişki hayatını adeta kökten değiştiren gelişmeler var. Niyet ve ihtiyaçlarınızı gözden geçirin ve değişim rüzgarını arkanıza alın ve değişim için düğmeye basın. Bir başarı sizi bekliyor.

Oğlak Burcu ( 22 Aralık-19 Ocak )
Dost burç Başak’ta Güneş tutulması gerçekleşiyor 13’ünde. Vizyon, gelecek planları, uzaklar, resmi işler, girişim, eğitim, terfi, tayin vs konusunda plan ve niyetlerinizi harekete geçirebilirsiniz. Kiminiz uzaktan bir yerde ev alabilirsiniz, kiminiz aile veya başka kişilerle birlikte ortak para, mal vs konusunu somutlaştırabilirsiniz. İşte başarı grafiğinizi yükselten çok önemli adımlar atabilirsiniz. Aşk ve ilişkide beklediğiniz gelişmeler olabilir. Sağlık, kaza, sakarlık vs dikkat.

Kova Burcu ( 20 Ocak-18 Şubat )
Bu hafta gökyüzü çok hareketli, bu sizi de etkileyecektir. İşle ve parayla ilgili gündeminiz var. Kiminizin de sağlık gündeminde görünüyor. Sağlık sorunu yaşayanların, ilgilenmesi lazım sağlığıyla. Alacak, verecek, yatırım, vergi, sigorta, tazminat vs konusu meşgul edebilir. Kiminiz tazminat alıp işten çıkabilirsiniz, kiminiz resmi bir iş için parasal bir yatırım, ödeme yapabilirsiniz. Kiminize de yüklü bir paranın gelmesi mümkün resmi problemleri çözmenin ardından.

Balık Burcu ( 19 Şubat-20 Mart ) 

İlişkiler gündeminizi meşgul ediyor iyi ve sorunlu yanlarıyla. Birisi sizden bir şeyler talep edebilir, dediğini kabul ettirmek isteyebilir. Bu kiminiz için iş, kiminiz için özel ilişkide gelişebilir. Bir ortak plan ve yol bulmaya yönelmeniz mantıklı olur. Yeni bir ilişki hayatınıza girebilir kiminizin. Bir seyahat, taşınma hazırlığı var kiminize. İş görüşmeleri hareketli. Üzerinizde baskı hissedebilirsiniz bir konuda. Yine de sağduyulu olmalısınız. Sağlık önemli. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder